Apartmány a Štúdiá AQUA

Apartmány a štúdiá AQUA poskytujú ubytovacie služby v areáli Vadaš Thermal resort návštevníkom viac ako 15 rokov, a každým rokom sa snažíme o skvalitňovanie našich služieb. Štúrovo je známe v oblasti cestovného ruchu najmä vďaka termálnemu kúpalisku Vadaš Thermal resort, ktoré už viac ako 30 rokov láka množstvo návštevníkov zo Slovenska, ako aj zo záhraničia. Štúrovské kúpalisko Vadaš sa najmä v posledných rokoch intenzívne rozvíja, a udržiava si svoje vedúce postavenie na Slovensku.

Celková kapacita ubytovania: min 2 max 124

Apartmány
AQUA A + AQUA B

Apartmánové domy AQUA A a AQUA B sú situované v areáli termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo, pri oplotenom jazere s možnosťou rybolovu, člnkovania a vodného bicyklovania. Len 150 metrov od objektu je bazén „Lagúna“ s umelým vlnobitím, ktorý je najväčší na Slovensku s rozlohou 3800 m². Apartmánové domy AQUA A a AQUA B sú umiestnené v príjemnom a tichom prostredí s výhľadom na jazero kúpaliska a Baziliku v Ostrihome.

Apartmány
AQUA LUX

Apartmány AQUA LUX (novostavba 2017/2018): Vám ponúkajú možnosť ubytovania v ôsmich 4-lôžkových apartmánoch, z ktorých sú 4 umiestnené na prízemí a 4 na poschodí. Každý apartmán má rozlohu 46 m2 aj s terasou s posedením. Vo vybavení všetkých apartmánov sú Vám k dispozícii 2 samostatné spálne (dve samostatné lôžka a jedna manželská posteľ) s posteľným prádlom, samostatné sociálne zariadenie, kuchyňa s jedálenskou časťou s kuchynskou linkou, vybaveným dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou a kuchynským riadom. Každý apartmán je klimatizovaný, s LED TV a bezplatným WiFi pripojením na internet.

Štúdiá Aqua

Ponúkame tiež ubytovanie v štúdiách AQUA. Objekt obsahuje na prízemí dve 5-posteľové štúdiá a v podkroví taktiež dve 5-posteľové štúdiá so samostatnými vchodmi, je tu možnosť prísteliek. Každé štúdio má svoju kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom, plne vybavenú kuchynskú časť (vrátane chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, dvojplatničky, rýchlovarnej kanvice, riadov, príborov), posteľnú bielizeň a LED TV. Štúdiá na prízemí aj v podkroví sú vybavené otočným ventilátorom. Na všetkých oknách (vrátane kúpelní) sú sieťky proti hmyzu. Pri objekte je zastrešené vonkajšie posedenie (pre každú izbu samostatne).

Videá

Apartmánové domy AQUA A + AQUA B

Apartmánové domy AQUA LUX